xRace logo

Atklāta reģistrācija xRace 2018 piedzīvojumu sezonai jaunā formātā!

12. December, 16:13

Svētku laikam un xRace piedzīvojumu sacensībām ir daudz kā kopīga – tam nepieciešama gatavošanās, to svin un dara kopā ar draugiem, ģimeni, labiem paziņām vai dažreiz pavisam svešiem cilvēkiem, ko ir iespēja iepazīt pavisam interesantā gaisotnē. Tas, kas vieno, ir patīkamais satraukums un gaidas – ko darīsim un kā viss izvērtīsies šoreiz? Ir gan zināmā un saplānojamā daļa, gan arī nezināmais, kas vilina un rada satraukumu vienlaikus. Tieši tāpēc, tuvojoties gada skaistāko svētku laikam, priecīgi satraukti atklājam arī xRace piedzīvojumu sacensību reģistrāciju 2018.gada sezonai!POSMU NORISES VIETAS XRACE 2018 SEZONĀ 
xRace jaunā sezona atkal nāk ar jaunumiem un izmaiņām – sezonas posmu skaits 2018.gada sezonā ir noapaļojies uz 4 posmiem, kas atvieglos ikviena aktīvā dzīvesveida piekritēja sacensību kalendāra plānošanu, paverot iespējas piedalīties visos xRace posmos un tajā pašā laikā nepārsātinot sacensību kalendāru. xRace dalībniekus priecēs 28.aprīlī Talsos, 2.jūnijā Liepājā, 18.augustā Rīgas Svētkos un 22.septembrī Baložos kopā ar sezonas noslēguma pasākumu. 

Liepājas posms ir lielākais sezonas jaunums, jo šajā pilsētā xRace nevienu reizi nav viesojies aizvadīto 8 gadu laikā, savukārt daži piedzīvojumu sacensību veterāni joprojām atminas citas piedzīvojumu sacensības Liepājā, kas neaizmirstamas palikušas atmiņā gadiem ilgi. Vēju pilsēta vasaras sākumā piedāvā bagātīgas iespējas pašā pilsētā un pilsētas apkārtnē radīt nebijušus piedzīvojumus xRace dalībniekiem. Tā kā pavisam tuvu būs gada īsākā nakts un garākā diena, šis posms Liepājā būs garāks kā ierastie xRace posmi.

Lai gan Rīgas posms sacensību seriālā tiek iekļauts katru gadu, tas joprojām neliek vilties un katru reizi sagādā jaunus un jaunus piedzīvojumus. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, 2018.gadā Lielais xRace Rīgas piedzīvojums norisināsies pa dienu ar aizraujošiem uzdevumiem Rīgas Svētku apmeklētāju acu priekšā. 

Kaut gan pavisam nesen viesojāmies Talsos, pēc posma norises visiem bija skaidrs, ka šajā pilsētā ir jāatgriežas, jo vēl ir daudz apskatāmo vietu, iekļaujot gan skriešanas seriāla Stirnubuks atklātās takas, gan SEB kalnu divriteņu maratona ceļus, kas pavērs iespēju pavisam citādas distances izveidei, turklāt pavasarī Talsi izskatīsies pavisam citādāk kā rudenī. 

Ikviens orientierists zina, ko nozīmē Baložu mežs – tā ir viena no Rīgai tuvākajām vietām, kur var sastapties ar izaicinošiem kalniņiem un savu treniņu padarīt daudz interesantāku. Bet vai zināji, ka Baloži nav vien interesants nosaukums un paugurains mežs? xRace ikvienu iepazīstinās arī ar bumbu patvertni, Titurgas ezeriņu, Mūlkalnu un vecā sūkņa staciju, kas atrodas pavisam tuvu sacensību centram – Baložu vidusskolas sporta kompleksam. Un pēc sezonas noslēguma balles Rīga būs pavisam tuvs brauciens, tāpēc aicinām laicīgi ieplānot noslēguma pasākumu savos kalendāros! 


SEZONAS ABONEMENTS UN DĀVANAS LĪDZ 31.JANVĀRIM
Apsveicama un atbalstāma apņemšanās pavisam noteikti ir palikt aktīvam arī nākamajā gadā, tāpēc mēs jo īpaši vēlamies apdāvināt tos, kas drosmīgi apņemsies piedzīvojumiem ieplānot visus 4 sezonas posmus!


TIKAI ABONEMENTIEM – 20% ATLAIDE DALĪBAS MAKSAI!
Reģistrē un apmaksā dalības maksu līdz 31.janvārim un saņem atlaidi dalības maksai 20% apmērā – standarta komandai Tautas vai Sporta distancē dalības maksa ir 220.80 EUR (maksa bez atlaides – EUR 276), bet uzņēmuma komandai Tautas vai Sporta distancē dalības maksa līdz 31.janvārim ir 384 EUR (maksa bez atlaides – EUR 480). Uzņēmumu komandām, kā ierasts, dalības maksā ietilpst ēdināšana finišā, kā arī krekli ar uzņēmuma logo un piemiņas balva sezonas noslēgumā ar komandas bildēm, bet ikvienai standarta komandai ekipējumu un pusdienas ir iespējams pasūtīt papildus.


ESI PIRMAIS UN SAŅEM ISOSTAR BALVU 60 EUR VĒRTĪBĀ
Pirmie 30 abonementi, kas piereģistrēsies uz visu sezonu līdz 31.janvārim, saņems balvā Isostar sporta uztura paku 60 EUR vērtībā. Nākamās 30 komandas, kas reģistrēsies visai sezonai, saņems Isostar sporta uzturu 30 EUR vērtībā. Īsās distances komandas, kas līdz 31.janvārim reģistrēsies visai sezonai, saņems Isostar sporta uztura dāvanu 15 EUR vērtībā. Esi ātrākais un tiec pie labākajām dāvanām!


JAUNĀS SEZONAS NUMURKREKLIEM 50% ATLAIDE
Piedalies ar vienotām komandas formām! Līdz 31.janvārim ikviena komanda, kas reģistrēsies sacensībām jebkādam posmu skaitam, var iegādāties personalizētus numurkreklus ar 50% atlaidi. Uzņēmumu komandām numurkrekli jau ir iekļauti dalības maksā, bet ikviena standarta komanda var tos rezervēt reģistrācijas formā par 5 EUR vienam dalībniekam (cena bez atlaides – 10 EUR), un sacensībās piedalīties ar krekliem, uz kuriem būs komandas nosaukums.

Ja arī šobrīd nezini, vai varēsi piedalīties xRace sezonas posmos, tad arī Tev mums ir labas ziņas - xRace dalības maksas pēdējās nedēļās pirms posma ir kļuvušas daudz pieejamākas, un ceram, ka tās vēl vairāk mudinās pieteikties tos, kas par dalību sacensībās izlemj vien pēdējās nedēļās. Vairāk info par termiņiem un dalības maksām skaties nolikumā. 


RED BULL NOSLĒGUMA PASĀKUMS
Kā jau minējām iepriekš, pēdējā posma norises vietā – Baložos – svinēsim arī sezonas noslēguma pasākumu ar kopvērtējuma apbalvošanu. 2018.gadā, lai pretendētu uz kopvērtējuma balvām, komandai jāpiedalās un jābūt rezultātam visos 4 seriāla posmos, taču kopvērtējuma ieskaitē tiks ņemti vērā 3 labākie posmi. Kopvērtējumā apbalvosim Sporta distances 3 labākās vīriešu un 3 labākās jauktās komandas, bet Tautas distancē sveiksim 6 labākās vīriešu, 6 labākās jauktās un 3 labākās sieviešu grupas komandas. Protams, sumināsim arī labākos 3 Sporta un Tautas distances uzņēmumus. Atklāsim, ka dažas no kopvērtējuma uzvarētāju balvām būs RED BULL nodrošināta bezmaksas dalība kādā no RED BULL atbalstītiem pasākumiem Eiropā, ar apmaksātiem ceļa un dzīvošanas izdevumiem visai komandai. Izklausās pēc izaicinājuma, vai ne? Vēlam nākamsezon godīgu cīņu, un lai uzvar labākā komanda! 


GARMIN SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS PIRMSSVĒTKU LAIKĀJa ir kādi jautājumi, neskaidrības vai nepieciešama konsultācija saistībā ar komandas dalības maksas apmaksas nosacījumiem un termiņiem, droši raksti uz xrace@xrace.lv

Tiekamies sacensībās!
Tavs xRace