xRace logo
31. marts, 10:56

Sacensību centrs

Sacensību centrs atradīsies pie Jaunolaines sporta nama - Meža iela 2b, Jaunolaine.

Sacensību norises plāns (var tikt precizēts pirms sacensībām):

Laiks Aktivitāte
09:00 Sākas numuru izņemšana un karšu dalīšana
12:30 Starts
16:30 Finišs (kontrollaika beigas)
17:30 Posma un kopvērtējuma apbalvošana

Sacensību centrā tiks nodrošinātas tualetes, mantu glabātuve, ģērbtuves, reģistrācija, karšu saņemšana, pirmā medicīniskā palīdzība, apbalvošana. Dalībniekiem būs iespēja iegādāties ISOSTAR enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, kā arī citas lietas sacensību atbalstītāju teltīs. 

Numuru izņemšanas kārtība

Vienam komandas dalībniekiem jādodas uz reģistratūru izņemt dalībnieku numurus, jānosauc komandas nosaukums un jāparakstās reģistrācijas protokolā par starta pakas saņemšanu un ar ko apliecina, ka uzņemas turpmāko atbildību par SI karšu (identu) un īrētā ekipējuma nodošanu nebojātu pēc finiša. Komandas aploksnē atradīsies numuri, saspraudes, SI kartes (identi), aproce SI kartes piestiprināšanai ap roku, kā arī dažādi speciālie piedāvājumi no atbalstītājiem. Komandām, kas īrē kompasus, tie tiks izsniegti kopā ar aploksnēm.

sacensību karte

Sacensību kartes dalībnieki saņem sacensību rītā reģistrācijas teltī. Kartes būs mitrumizturīgas, bet katrs dalībnieks pats ir atbildīgs par kartes saglabāšanu mitruma apstākļos. Kartes mērogs ir 1:20 000 jeb 1cm = 200m dabā. Karte sagatavota balstoties uz apgāda “Jāņa Sēta” topogrāfiskajiem materiāliem. Kartē veiktas korekcijas pēc apsekošanas dabā.

GPS SEKOŠANA

Live GPS sekošana ir lieliska iespēja tiešraidē vērot komandu maršrutus un izvēlētās kontrolpunktu apmeklēšnas stratēģijas. Arī pēc sacensībām, dalībniekiem un citiem interesentiem apskatīties, analizēt un salīdzināt maršrutus, dalībnieku noskrietos kilometrus un ātrumu.

Saite uz xRace piedzīvojumu sacensību 2019 & Olaines rogaininga 2019 tiešraidi ir šī: http://sportrec.navirec.com/ui/#1eco9kc

Reģistrēties savam GPS var mājas lapā reģistrējot komandu, vai arī rakstot uz xrace@xrace.lv. Cena 5 EUR no komandas.