xRace logo

Madonas pilsētas svētkos pirmo reizi notiks piedzīvojumu sacensības xRace

27. aprīlis, 11:23

Sestdien, 3.jūnijā, Madonā pilsētas svētku ietvaros norisināsies piedzīvojumu sacensību seriāla xRace otrais sezonas posms. Sacensības pirmo reizi Madonā norisinājās pirms septiņiem gadiem, kad seriāls svinēja pirmo sezonu, bet šogad tās notiks pilsētas svētku ietvaros, tādējādi visi madonieši ir aicināti izmantot iespēju pilsētas svētkus svinēt aktīvi un vēl nebijušā veidā. Arī līdzjutējiem visas dienas garumā tiks piedāvāta iespēja izkustēties – gan individuāli, gan komandā varēs piedalīties bezmaksas foto orientēšanās spēlē pa Madonas pilsētas centru.


Sacensību dalībnieki distanci uzsāks pilsētas Saieta laukumā, no kura plkst. 12.00 dosies Madonas centrā meklēt kontrolpunktus. Turpmākā distance jau ar velosipēdiem vedīs uz Kusu un Smecersilu. Sporta un atpūtas bāzē dalībnieki veiks skriešanas uzdevumu, kas būs skatāms līdzjutējiem, kā arī nebijis pašiem dalībniekiem. Pēc Smecersila vairāki uzdevumi ar velosipēdiem un skriešanu iekļaus Madonas kalnu un pauguru, kā arī purvu šķērsošanu, bet Madonas karjera teritorijā dalībnieki veiks interesantos laivu un virvju uzdevumus. Sacensību finišs būs vietā, kur starts - Saieta laukumā.

 

Šogad sacensību seriāls norisināsies sešos posmos dažādās interesantās vietās Latvijā – 15.aprīlī sacensības notika Jelgavā, 3.jūnijā Madonā, 8.jūlijā Valmierā, 19.augustā Rīgā, kur būs nakts posms Rīgas Svētku ietvaros, 9.septembrī Talsos un sezonas noslēguma posms plānots Mārupes novadā 14.oktobrī. Katra posma ietvaros dalībnieki var izvēlēties startēt Garmin Sporta distancē ar 8 stundu kontrollaiku, Nissan Skandi Motors Tautas distance ar 6 stundu kontrollaiku vai Isostar Īsajā distancē ar 4 stundu kontrollaiku, kā arī DUO distancē.
 

Dalībniekiem nepieciešamais ekipējums distancē ir tikai velosipēds, ķivere un mobilais tālrunis, bet distances laikā katra komanda pēc saņemtās kartes vadās un pilda dažādus uzdevumus gan ar velosipēdiem, gan skrienot, gan arī pārvietojoties ar laivām, ko nodrošina organizatori. Sīkāka informācija par sacensībām pieejama mājas lapā www.xrace.lv zem katra posma ikonas. Sacensības atbalsta Madonas novads, Skandi Motors, Nissan, Garmin, Isostar, Gandrs, Ceļotājs, Vitamax, RedBull, Hanzas Maiznīca, Rasēns, Lakto Pro un LGK atrakcijas.

Karstā ziņa
LIELAIS XRACE RĪGAS PIEDZĪVOJUMS 19.-20.AUGUSTĀ!