xRace logo

Pirmsstarta informācija Talsu xRace posmam

25. aprīlis, 11:43

Garmin sporta klasei mainīts starta laiks laiks

Sakarā ar satiksmes ierobežojumiem, Garmin sporta klasei starts tiks dots kopā ar Nature Valley tautas un Isostar īsto distanci pulksten 12:00. Tas nozīmē, ka varēs ilgāk pagulēt. Līdz ar to sacensību dienas grafiks ir šāds:

10:00 Sākas reģistrācija un numuru izņemšana Kareivju ielā 7, Talsos.

10:30 Sākas velo novietošana blakus Talsu 2.vidusskolai - K.Mīlenbaha ielā 32 (veloparks atrodas uz Stadiona ielas)

11:40 Karšu izdalīšana reģistrācijā

11:45 Tiek atvērts starta koridors

12:00 Starts Garmin Sporta, Nature Valley Tautas un Isostar Īsajai distancēm

16:00 Kontrollaika beigas Isostar Īsajai distancei

18:00 Kontrollaika beigas Nature Valley Tautas distancei

20:00 Kontrollaika beigas Garmin Sporta distancei

Velo jāatstāj veloparkā ~1.5km no sacensību centra

Šoreiz veloparks ir nedaudz nostāk no sacensību centra un atrodas blakus Talsu 2.vidusskolai - K.Mīlenbaha ielā 32 (veloparks atrodas uz Stadiona ielas). Tur jau no pulksten 10:30 varēsiet novietot velosipēdus. 

JAUNUMS! Atzīmēšanās distancē

Šī gada jaunums ir princips kā tiek norādīts cik dalībniekiem ir jāatzīmējas kontrolpunktos. Galvenā izmaiņa ir tā, ka ja pie kontrolpunkta nav norādīts iekavās cik dalībniekiem jāatzīmējas, tas nozīmē, ka tur jādodas visai komandai. Piemēram KP62 - ir jāatzīmējas visai komandai, bet KP63(2) nepieciešamas tikai divu komandas biedru atzīmes.

Isostar īsajā distancē visos KP vienmēr jāatzīmējas visiem dalībniekiem, ja vien savādāk nav norādīts distances aprakstā (parasti virvju uzdevumā).

JAUNUMS! Distancec veikšana un viena karte visiem

Vēl viens jaunums no distanču plānotāja ir tas, ka visa distance ir sadalīta posmos un dalībnieki nākamo posmu uzzina tikai veicot iepriekšējo. Norāde par to, pie kura kontrolpunkta vai veloparka ir norāde par nākamo posmu būs norādītas distances aprakstā. Pašā norādē būs attēlots kurai distancei kurš nākamais posms ir jāveic.

Izskatās ka noderēs papildus marķieris, lai skrienot neaizmirstās kurš tad bija nākamais posms - I vai J.

Arī karte visiem šoreiz būs viena, tāpēc nav jāuztraucas par to, kura kartei ir kura distance. Svarīgi ir apskatīties un pildīt tos posmus, kas attiecas uz katras komandas distanci. Uz posmu norādēm būs norādītas: Garmin sporta distance, Natural Valley tautas distance, Isostar īsā distance.

Ēdināšana un citi servisi

Dalībnieki ir aicināti pusdienot kafejnīcā “Bīne’’, kas atrodas K. Valdemāra ielā 13, kur arī būs pusdienas dalībniekiem, kas iepriekš pieteikuši pusdienas.

Sacensību centrā būs iespēja arī uzpumpēt velosipēda riepas vai tehniski pārbaudīt to pirms starta pie velo meistara, būs iespēja iegādāties “Isostar” enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, ko ņemt līdzi distancē, kā arī  “Garmin” produkciju.