xRace logo

Publicēts Jelgavas līdzenumu piedzīvojuma posma apraksts

1. februāris, 14:33

Draugi, jau šobrīd jums ir pieejams xRace 2017 sezonas pirmā posma - Jelgavas līdzenumu piedzīvojuma - apraksts. Posms sāksies Jelgavas sirdī - uz Pasta salas - un izvedīs pa skaistākajām vietām pilsētā, mežos un, protams, Lielupē. Lai lasītu visu posma informāciju, spied uz posma ikonas sākumlapā vai šeit: http://xrace.lv/lv/1-posma-info/


Pirmo sezonas posmu aizsāksim Jelgavā - Jelgavas līdzenumu piedzīvojumā, dzīvojoties pa Lielupes krastiem. Šajā posmā būs lieliska iespēja atjaunot kāju veiklības iemaņas un sajust ātrumu Jelgavas vietējos mežos. Distances sākums vedīs pa pilsētas centru, kurā allaž virmo studentu steiga un tirgotāju neatlaidība. Velo posmi vīsies cauri industriāliem rajoniem un pamestām teritorijām, kā arī zemes ceļiem, kuri savā starpā savieno vietas, kur tiks veikti dažādi skriešanas uzdevumi. Laivu uzdevumā būs tā retā iespēja nedaudz pacīnīties ar Lielupes vai Driksas straumi. Lielisks sezonas iesākums, kad izvingrosim kājas rokas un izvēdināsim galvu! 

Pievienot komentāru

  • dalībnieks

    Nolikumā informācija par dalības maksu ir tikai vienam posmam un līdz 28.02.17, kas notiek ar pieteikšanos martā pirmajam un citiem posmiem?

  • xRace

    Sveiciens!
    Nu nolikumā info arī par pārējām dalības maksām.