xRace logo

xRace 10. sezona būs!

2. februāris, 11:11

Ar prieku varam paziņot, ka xRace 10. gada sezona būs. Šogad tas norisināsies 3 posmos un vienā no tiem būs iespēja izbaudīt arī nakts valdzinājumu. Visi posmi norisināsies vasaras laikā un sacensību datumi ir sekojoši:

1. posms - 11. maijā
2. posms - 6. jūlijā
3. posms - 24. augustā (vakara-nakts posms)

Jau pērnajā sezonā eksperimentējām ar dažādiem jaunievedumiem. Un kad mums pašiem beidzās svaigas idejas, talkā nācāt jūs, dalībnieki, ar dažādiem oriģināliem ieteikumiem. 

Šogad atteiksimies no daudziem aizliegumiem (it īpaši - kādā secībā paņemt kontrolpunktus) un dosim iespējas komandām pašām izplānot savu ceļu un stratēģiju (līdzīgi kā rogainingā). Ne velti xRace nosaukumā ir burts X jeb nezināmais - dosimies kopā to izzināt!

Uzvarētājs būs tas, kas noteiktajā laikā savāks visvairāk punktu - nekādu sodu sistēmu vai kompensāciju. Viss pavisam vienkārši. Skaidrs ir viens - katra komanda beidzot varēs saplānot paši savu stratēģiju distances veikšanai un KP apmeklēšanai. Varētu pat teikt, ka šogad xRace būs kā piedzīvojumu rogainings skrienot, braucot ar velo un laivu. Un vēl, komandā varēs būt no 2-4 dalībnieki. Un jā - būs kanoe laivas, kur varēs airēt visi 4. Droši vien paši sapratāt, ka airētāju skaits ātrumu ietekmē, tāpēc sāc domāt par komandu, jo xRace sākas tieši ar to. 
Līdz 10. februārim tiks atklāta reģistrācija sacensībām un tiks paziņotas norises vietas. Un mēs par to Tev paziņosim