xRace logo

xRace piedāvā: Olaines rogainings jau nākamnedēļ!

17. jūlijs, 15:24

Svētdien, 30.jūlijā, Olaines Mežaparka estrādē pirmo reizi norisināsies Olaines rogainings, kas aicina skrējējus un orientieristus pieteikties 2, 4 vai 6 stundu skriešanas distancei, izaicināt sevi 3 stundu MTB velodistancē vai 8 kilometru taku skrējienā pa daļēji marķētu maršrutu. Savukārt, bērniem tiek piedāvāta rogaininga pastaiga kopā ar instruktoriem, kur dalības maksa līdz sacensību nedēļai ir tikai 1 EUR.

 

Rogaininga starts tiks dots Olaines Mežaparka estrādē Veselības ielā 7. Pirmais starts paredzēts plkst. 11:00 garāko distanču - 4 un 6 stundu - komandām, plkst. 11:30 tiks dots starts 3 stundu MTB velodistancei, bet plkst. 12.00 startēs 2h rogaininga dalībnieki, 8 kilometru taku skrējiena un rogaininga pastaigas dalībnieki. Sacensību dienā dalībnieki automašīnas varēs novietot Jelgavas ielā, netālu no sacensību centra.

 

8 kilometru taku skrējienā dalība ir individuāla, un tas ir lielisks iesākums orientēšanās pamatu apgūšanai, taču 2, 4 un 6 stundu rogainingā dalība notiek komandās no 2 līdz 4 dalībniekiem. Komandās apvienojas draugi, ģimenes vai uzņēmuma  kolektīvi, kā arī aktīvās atpūtas piekritēji. Savukārt, MTB distance, kur dalība tiks vērtēta individuāli, patiks velobraukšanas cienītājiem.

 

Olaines rogaininga orientēšanās apvidus būs daudzveidīgs - sacensību kartē tiks ietverta gan Olaines pilsēta, gan dabas teritorijas ar dažāda seguma ceļiem, takām un dabīgiem šķēršļiem, piemēram, purviem, tādējādi izšķiroša nozīme apvidus īpatnību pamanīšanā un izmantošanā. Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapā www.olainesrogainings.lv, kur aplūkojamas arī apvidus bildes un video. Sacensības piedāvā Olaines dome, atbalsta sporta uzturs Isostar.

Karstā ziņa
LIELAIS XRACE RĪGAS PIEDZĪVOJUMS 19.-20.AUGUSTĀ!