xRace logo
  3. posms - Valmiera
  Līdz 28.07 29.07-18.08 19.08-24.08
Bērni līdz 12 gadiem 5 6 7
Jaunieši no 12-18 gadiem 12 15 20
Pieaugušie 20 25 30
Uzņēmumu klase (iekļauts - speciāls numurkrekls ar uzņēmuma logo, papildus atsevišķa apbalvošana, piedzīvojumu bilžu kolāža sezonas beigās) 30 40 50
Numurkrekls 10 10 10
 

Jauna komanda

Ievadiet informāciju par jaunu komandu

Dzēst Mainīt
(bildes izmērs 800 x 386 px)
Logo parādīsies pēc apmaksas veikšanas un komandas reģistrācijas apstiprināšanas.

Ja Jūsu komandas nosaukumā ir iekļauts uzņēmuma/ produkta/ pakalpojuma nosaukums vai kāda daļa no tā, tad tā kvalificējas kā Uzņēmuma klases komanda. Šīm komandām papildus tiek piešķirti bezmaksas krekli ar uzņēmuma logo, papildus balvas u.c. Vairāk informācija nolikumā.

Esoša komanda

Dalībnieki

Kapteinis
Dalībnieks 2
Pievienot dalībnieku

Posmi un ekipējums

Maksātājs

www.xrace.lv dalībnieka reģistrācijas un mājas lapas lietošanas noteikumi

 1. Lapas www.xrace.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram portāla www.xrace.lv lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir, vai nav šīs web lapas reģistrēts lietotājs. 
 2. Katram reģistrētajam xRace dalībniekam drīkst būt tikai viens lietotāja profils. 
 3. Lapas www.xrace.lv ir aizliegta t.s. viltus profilu veidošana, t.i. tādu profilu veidošana, kuros izvēlētais lietotāja vārds atbilst kādas citas personas vārdam, kurš nav konkrētais reģistrētais lietotājs. Konstatējot šādu profilu esamību, www.xrace.lv administrācija ir tiesīga viltus profilus bez iepriekšējas brīdināšanas izdzēst. 
 4. Lapas www.xrace.lv reģistrētais lietotājs var jebkurā brīdī labot un dzēst savu izveidoto profilu.
 5. Katrs lapas www.xrace.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, kuru tas izvieto lapā. Lietotāji ir atbildīgi par www.xrace.lv izvietotajām fotogrāfijām, profila datiem, kā arī uzņemas pilnu atbildību par sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras varētu rasties šādas informācijas izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā. 
 6. Lapas www.xrace.lv ir aizliegts ievietot:
  1. informāciju, kura var aizskart citu personu godu un cieņu, tajā skaitā komunikācijā nenormatīvu leksiku;
  2. informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu; 
  3. informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai); 
  4. pornogrāfiska vai pārlieku erotiska satura informāciju; 
  5. visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla www.xrace.lv normālu darbību un drošību.
 7. www.xrace.lv ir tiesīgs pēc saviem ieskatiem izdzēst lapā reģistrēto lietotāju tai skaitā arī bez iepriekšēja brīdinājuma, kā arī ierobežot vai liegt pieeju lapai www.xrace.lv, nenesot par to nekādu atbildību, ja tiek konstatēti šo lietošanas noteikumu pārkāpumi. 
 8. www.xrace.lv administrācija ir tiesīga informēt www.xrace.lv reģistrētos lietotājus par aktivitātēm un izmaiņām, kas saistītas ar www.xrace.lv, xRace sacensībām, aptauju un cita veida notikumiem ar e-pasta palīdzību.
 9. www.xrace.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus, un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas lapā www.xrace.lv. 
 10. Dalībnieka reģistrācija tiek uzskatīta par pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t.sk. visām tajos veiktajām izmaiņām. Katram lapas www.xrace.lv lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. 
 11. Dalībniekam, reģistrējoties xRace seriālam, tas automātiski kļūst par www.xrace.lv lietotāju ar savu pieejas vārdu un paroli. Pieejas vārds un sākotnējā parole tiek nosūtīta lietotājam uzreiz pēc dalībnieka reģistrācijas.
 12. xRace pieder tiesības uz visiem foto, vizuālajiem, kā arī citiem materiāliem, kas ir aizsargātas ar autortiesībām. Tāpat xRace pieder tiesības izmantot jebkādus no šiem materiāliem pēc saviem ieskatiem xRace vajadzībām.
 13. Jebkurā gadījumā lapas īpašnieks nenes nekādu atbildību par lapas www.xrace.lv izvietoto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas rezultātā. Lapas īpašnieks nav atbildīgs par lapas pieejamību, jebkādām tehniska rakstura problēmām portāla darbībā, portāla lietotāja profila datu izmaiņām citas personas neautorizētas piekļūšanas rezultātā. Visa lapas darbība (t.sk. tajā pieejamie pakalpojumi) tiek piedāvāta tāda, kāda tā ir bez nekādām papildus garantijām. Bez tam lapas īpašnieki nav nekādā veidā atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem, kuri portāla www.xrace.lv lietotājiem ir radušies saistībā ar lapas un tajā pieejamo pakalpojumu izmantošanu.
 14. Lapas www.xrace.lv lietošana apliecina, ka lietotājs piekrīt šajos noteikumos atrunātajām saistībām pilnā apmērā un apņemas tās ievērot.
Maksāt ar karti >> Maksāt ar pārskaitījumu >>

Maksāt pogu spiest vienreiz!

Aprēķinātā dalības maksa: EUR 0
Pielietot >>
Kods nav pareizs.